TEKNOS na trudne podłoża

TEKNOS na trudne podłoża

Szkło, plastik, lastryko, pcv, styrodur, kafelki, płytki? A może jeszcze inne trudne i nietypowe podłoże, które trzeba pomalować? Proponujemy Państwu farbę TEKNOS Superlateksi - farbę o unikalnym składzie, powodującym, iż "przyczepi się wszystiego. A co lepsze - nie odpadnie.

Czytaj więcej »

TEKNOS HELO AQUA

TEKNOS HELO AQUA

Prezentujemy Państwu serię lakierów specjalnego przeznaczenia HELO AQUA. To wyjątkowo odporny lakier poliuretanowy, nadający się do lakierowania podłóg, schodów, paneli, mebli itp. Wyjątkowo którki czas schnięcia (nawet 1 godzina) oraz niska emisja zapachowa (lakieru po prostu nie czuć), sprawiają, że wszelkie prace związane z lakierowaniem, można zakończyć nawet w jeden dzień.

Czytaj więcej »

TEKNOFLOOR AQUA

TEKNOFLOOR AQUA

Przedstawiamy Państwu nowy produkt firmy TEKNOS - wodorozcieńczalną farbę do wewnętrznych powierzchni betonowych i posadzek drewnianych TEKNOFLOOR AQUA. Farba jest wysoce wytrzymała i łatwa do nakładania na posadzki w domach, miejscach użyteczności publicznej i magazynach wystawionych na działanie lekkiego ruchu pieszego. Wykończenie w półpołysku nadaje posadzkom stylowy wygląd.

Czytaj więcej »

Boże Narodzenie 2012

Boże Narodzenie 2012

Wszystkim obecnym i przyszłym Klientom życzymy spokojnych Świąt Narodzenia Pańskiego, kolorowych prezentów i chwili wytchnienia w gronie najbliżsych. A na Sylwestra pięknych i bezpiecznych fajerwerków.

Czytaj więcej »

TEKNOS na zimę

TEKNOS na zimę

Malowanie i odnawianie mieszkań to nie konieczność wietrzenia mieszkań i czekania, aż zniknie nieprzyjemny zapach. Dzięki farbom TEKNOS serii BIORA o niskiej emisji zapachowej, odnowić mieszkanie można w dowolnym momencie. Nawet zimą.

Czytaj więcej »