Farba strukturalna KOLIBRI o konsystencji gęstej śmietany, bezziarnista - można dowolnie modelować ją na ścianie. Farba do barwienia na kolory pastelowe w masie. Strukturę można przemalować na dowolny kolor, lakierować itp.  Nakładanie różnymi metodami - wałkiem, pędzlem, natryskiem, packą, szczotką - w zależności od pożądanego efektu.

Dzięki KOLIBRI można uzyskać takie standardowe efekty jak: baranek, cegła, start tynk, beton itp. Można nią również dowolnie eksperymentować i uzyskać niestandardowe efekty - linii, kratownic, odbić, zatarć itp. Do farby można dodawać brokat, piasek, drobiny itp., celem uzyskania pożądanego efektu. Znakomicie również nadaje się do zakrywania niedoskonałości ścian oraz zabezpieczenia obudów kominkowych przed pękaniem.

Uzyskane poniżej efekty można uzyskać za pomocą farby strukturalnej Kolibri oraz podstawowych akcesoriów. KOLIBRI, akcesoria (oraz instruktaż: ) ) do nabycia w TK Farby. Zapraszamy.

Farby te można nabyć również w naszym sklepie internetowym: WEJŚCIE DO SKLEPU

 

  Nazwa Charakterystyka Karta techniczna
KOLIBRI SAND Farba o konsystencji gęstej śmietany. Do nakładania dowolną metodą - packą, wałkiem, ręką, widelcem. Nazywana farbą dla ludzi z wyobraźnią - za jej pomocą można stworzyć dowolną strukturę na ścianie. Farba nie ścieka - pozostaje na ścianie w takiej postaci, w jakiej zakończono pracę w uzyskaniu efektu. POBIERZ

 

 

 

Stara skóra
Mars
Stara blacha
Metalic
Wicher
Stara skóra
Mars
Stara blacha
Metalic
Wicher
Efekt trawertynu
Red Wave
Plastic
Carbon
Cegła
Efekt trawertynu
Red Wave
Plastic
Carbon
Cegła
Linie
Efekt betonu
Płynąca ściana
Baranek
Miedziany wąż
Linie
Efekt betonu
Płynąca ściana
Baranek
Miedziany wąż

Więcej efektów możliwych do uzyskania wraz z opisem w dziale Galeria.

Poniżej prezentujemy, jak w prosty sposób uzyskać efekty struktury na ścianie.