Poniżej prezentujemy Państwu wodne lakiery do ścian i betonu: akrylowy TEKNOS NATURA oraz poliuretanowy HELO AQUA.

Lakier NATURA jest niemal bezwonny, nie żółknie, a po wyschnięciu jes łatwy do czyszczenia. W przypadku pomalowania nim ścian, zabezpiecza je przed brudzeniem, kurzem i pyłem. Tworzy gładką powierchnię od matu do wysokiego połysku. Nadaje się również do zabezpieczania delikatnych elementów, np. sztukaterii, białego cementu itp. Doskonale sprawdza się na betonie oraz cegle. Lakier można barwić. Dostępny w trzech stopniach połysku: mat, półpołysk, połysk.

  Nazwa Charakterystyka Karta techniczna
NATURA Wodorozcieńczalny lakier akrylowy z efektywnym filtrem promieni UV. Dobrze wnika w drewno, szybko schnie, jest niemal bezwonny i nie żółknie. Nie powoduje żółknięcia betonu. Po wyschnięciu lakier jest odporny na zmywanie i ścieranie. POBIERZ

 Lakier TEKNOS HELO AQUA to lakier do stosowania na betonie (nie szpachlowanym), dający mocną i trwałą powłokę. Dostępny w trzech stopniac połysku - od matu do wysokiego połysku. Można stosować go na betonie podłogowym oraz na ścianach. Możliwe stosowanie na zewnątrz.

TEKNOS HELO AQUA 40 HELO AQUA Wodorozcieńczalny lakier specjalny na bazie dyspersji poliuretanowej.
Bardzo odporny i łatwy do stosowania. Dzięki szybkiem czasowi schnięcia, kolejną warstwę można nakładać już po godzinie. Nie powoduje zmiany koloru betonu i malowanej powierzchni. Lakier zakwalifikowany do kategorii M1, czyli o niskiej emisyjności zapachowej.
POBIERZ